Dziadek do orzechów i cztery królestwa


Film o miłości, stracie kogoś bliskiego i magii świąt.

Ostatnio miałam okazję zobaczyć film w kinie “Dziadek do orzechów i cztery królestwa”.
Jest to film fantasy, opowiada o dziewczynie o imieniu Klara. Akcja rozgrywa się w Święta Bożego Narodzenia. Dziewczyna rozpacza ponieważ, jej mama umarła i nie spędza z nimi świąt. Ojciec daje Klarze prezent od jej mamy, jest to tajemnicze jajko, które chce otworzyć. Niestety nie ma kluczyka.W trakcie poszukiwania zaginionego kluczyka spotyka mysz, która z nim ucieka. W końcu trafia do tajemniczej krainy, w której poznaje dziadka do orzechów. Gdy Klara się mu przedstawia, on oddaje jej pokłon i nazywa Wasza Wysokość. Opowiada jej, iż ona może uratować cztery królestwa,  Klara  dowiaduje się, że jej mama stworzyła cały ten świat, gdyż wynalazła maszynę która potrafi dać życie zabawkom. Dziadek do orzechów prowadzi dziewczynę do czterech królestw. Wróżka cukrowa opowiada jej tam o czwartym królestwie, w którym  króluje Matka Cyrkonia  i chcę zapanować nad całym światem. Jednak pozory mylą i nie zawsze ta zła postać musi być zła! W walce z nią, Klara dowiaduje się, że Matka Cyrkonia wcale nie chcę zapanować nad światem, tylko Wróżka Cukrowa! Ona zmanipulowała wszystkich… Klarze udaję się otworzyć jajko jest tak pozytywka z muzyczką i lustereczko. Mama powiedziała ,że jest tam wszystko, czego ona potrzebuje, czyli sama Ona!  Nie będę zdradzać całego filmu, abyście mogli zobaczyć go sami.
W filmie moja ulubioną postacią jest Wróżka Cukrowa, zaimponowała mi tym, że potrafi w taki łatwy sposób manipulować ludźmi poprzez swój  wygląd i sposób myślenia.
Film moim zdaniem nie był oszołamiający , ale  dosyć fajny.  Naprawdę warto obejrzeć, szczególnie teraz przed Świętami Bożego Narodzenia tak pełnego miłości rodzinnej. O tym też dowiecie się w tym filmie.

Dziadek do orzechów i cztery królestwa

| Popkulturka | 0 Comments
About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>