Ferie czas zacząć!

Już za kilka dni rozpoczną się w naszym województwie ferie zimowe. Będą trwały od 28 stycznia do 10 lutego. To dla dzieci i młodzieży szkolnej upragniony czas wypoczynku. W naszej okolicy z pewnością znajdziemy darmowe spektakle i koncerty dla uczniów w trakcie trwania ferii zimowych. Warto sprawdzić także godziny otwarcia lodowisk, basenów w pobliskiej miejscowości. Jeśli za oknem jest dużo śniegu, ulepmy bałwana, zorganizujmy bitwę na śnieżki, zbudujmy igloo czy pójdźmy na sanki. Zabawy na świeżym powietrzu zaktywizują każdego bez względu na wiek – nawet rodziców. Dobrym pomysłem może okazać się zorganizowanie kuligu z zaprzyjaźnioną rodziną . Warto w ciekawy i bezpieczny sposób spędzić te dwa tygodnie wolnego.

Ferie czas zacząć!

| Wydarzenia | 0 Comments
About The Author
- Cześć, jestem Natalia. Jestem uczennicą klasy III gimnazjum. Możecie mnie znaleźć na portalach juniormedia.pl oraz YoungFace.tv. Piszę artykuły na wiele tematów, które są dla mnie ciekawe. Zapraszam do przeczytania moich prac!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>