8 marca -uwielbiany przez kobiety dzień w większości krajów, Ukraina nie jest wyjątkiem. Dopiero pierwsze dni marca, a już wszędzie sprzedają kwiaty. Popularni blogerzy podają sklepy internetowe, w których można zamówić najlepsze prezenty dla swoich ukochanych kobiet. Zamawiają stoliki w restauracjach. Robią wszystko by uszczęśliwić piękną część ludzkości.

Jednak nie wszystkim obywatelom Ukrainy podoba się to święto. 11% obywateli uważa obchody 8 marca za spadek po ZSRR, a 22% przypomina o respektowaniu praw kobiet. Natomiast innym to nie przeszkadza, a raczej na odwrót, dane święto wywołuje tylko pozytywne emocje i jest dobrym pretekstem, żeby zrobić coś miłego dla kobiet.

W sumie to obchodzenie tego święta w żaden sposób nie różni się od obchodzenia go w Polsce. Najważniejszym celem tego dnia, jest dać do zrozumienia, że doceniamy kobiety, które nas otaczają. Nie ważne, mama to, siostra, żona, koleżanka, czy jakakolwiek inna, ważna dla nas kobieta, warto jest uszczęśliwić ją swoją uwagą.

Dzień kobiet w Ukrainie.

| Bez kategorii | 0 Comments
About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>