Jak przebiegał Dzień Kobiet w naszej szkole?

Już rano  było widać, że panie jakoś tak odświętnie się ubrały a panowie nieśli ze sobą upominki i kwiaty. Niektórzy starsi koledzy w garniturach a nawet ci najmłodsi mieli białe koszule. W klasach rozdawano sobie nawzajem upominki, ponieważ za 2 dni miał być Dzień Chłopaka. Panie nie pytały, lekcje były bardzo fajne, wszędzie czuło się powiew wiosny.
W naszej szkole z okazji tego święta odbył bardzo fajny apel poświecony kobietom . Organizował to Samorząd Szkolny pod nadzorem pani Katarzyny Millak i Agaty Ciołkowskiej. Chłopcy wykazali się swoim aktorstwem i poczuciem humoru, bo to oni brali udział.. Jeszcze przed rozpoczęciem apelu kobiety dostały słodkie upominki oraz róże ! Na apelu śpiewali młodzi dżentelmeni, czyli chłopcy z klas ósmych i gimnazjum . Młodsi chłopcy z klas I-III recytowali wierszyki, co cieszyło się wielkim entuzjazmem publiczności. Były śpiewane nasze ulubione piosenki pop i disco polo! W tle siedziały młode kobiety, które niby robiły za tło, ale nie tylko, ponieważ chłopcy brali je do tańca . Punktem kulminacyjnym był taniec artystów z naszymi nauczycielkami. Była piosenka, która określała imię każdej z pań to była piosenka zespołu “Wilki” oraz piosenka ” Zimny drań”. Artyści dostali ogromne brawa.. Na koniec zabrała głos pani dyrektor i podziękowała za piękne przedstawienie ze strony chłopców, oraz pan dyrektor złożył nam wszystkim życzenia. Potem musiałyśmy (niestety) pójść na lekcje , geografię. Ale i tak apel bardzo nam się podobał i byłyśmy zadowolone , że chłopcy pamiętają o tym pięknym dniu.

                               Wiktoria Jaworska i Julia Brzózka kl. Vb

Jak przebiegał Dzień Kobiet w naszej szkole?

| Wydarzenia | 0 Comments
About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>