Wirtualny świat – czy wiesz z czym się wiąże ?

Pozwól, że coś ci pokażę…
Budzisz się, spokojnie twój telefon leży obok ciebie!
Może cię nie przytuli, nie da pysznego śniadania, nie przyniesie gorącej herbaty, ale przecież nie ma się czym przejmować! Właśnie na Facebooku ktoś polubił twoje zdjęcie, na instagramie ktoś skomentował twój post ! Czy to nie super? Pomyśl, ile czasu swojego jedynego życia spędzisz w Wirtualnym świecie! Ludzie, którzy byli dla ciebie ważni odeszli, ponieważ ty znajdujesz czas dla twoich Social Mediów, a nie dla nich. Nie przejmuj się! Zobacz ich profil na facebooku, zobacz co u nich! O twoja koleżanka miała urodziny. Nie zaprosiła cię? A nie, zaprosiła! To było w ten dzień, kiedy przeglądałaś instagrama! Nie poszłaś na urodziny twojej jedynej przyjaciółki. Chociaż w sumie, kto by się tym przejmował? W Internecie masz własnych wirtualnych przyjaciół, możesz zadawać się tylko ze znanymi ludźmi, ale czy oni zapytają się, co ci się stało, jak będziesz smutna? Pomogą ci w trudnych chwilach? Teraz wszystko robisz sam, jesz sam, gotujesz sam, sprzątasz sam. Wszystko robisz sam! Pora nakarmić twojego kota! No właśnie, kiedy się z nim bawiłaś? Pamiętasz, jak świetnie się kiedyś razem bawiliście? Ale to nic, wrzuć szybko zdjęcie z nim na instagrama! Ale gdzie on jest ? O nie, on uciekł, zostawił cię, wszyscy cię zostawiają! Słyszysz to? To cisza, bo zostałaś sama! To twoja wina! Teraz jesteś po prostu sam, bardzo mi przykro, musisz być teraz bardzo nieszczęśliwy.

A teraz wyłącz ten artykuł! Wyłącz komputer i telefon, idź do ludzi, którym naprawdę na tobie zależy. Powiedz im, jak bardzo ich kochasz! Spędź z nimi czas. I rób tak każdego dnia! Bo musisz pamiętać, że co pół sekundy jedna osoba umiera, i to może być osoba, którą naprawdę kochasz.  Nie marnuj swego czasu na Wirtualny świat! Żyj w tym realnym, gdzie  masz przyjaciół i rodzinę.

Wirtualny świat – czy wiesz z czym się wiąże ?

| Nasze Sprawy | 0 Comments
About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>