Jak nie nudzić się w jesienne wieczory?

Większość z nas dużo czasy spędza przed komputerem lub telefonem. Jesień to jest tak pora roku, kiedy człowiekowi nie chce się nic robić. Na dworze jest zimno. Wieczorami jesienią robi się szybko ciemno. Dlatego postanowiłam napisać, jak można spędzić takie wieczory.

1. Jednym z moich sposobów jest spędzenie czasu z rodziną. Możemy zrobić sobie gorący kisiel, zawinąć w ciepły kocyk i obejrzeć wspólnie fajny film. Na dworze ciemno i ponuro a w domu ciepło. Są wszyscy, których kochamy. Nie pędzą do pracy i szkoły.

2. Inny sposób spędzenia czasu to gry planszowe i układanie puzzli. Naprawdę dobry sposób, żeby wspólnie nie tylko pograć, ale i porozmawiać.

3. Jeżeli  nie zawsze nasi rodzice mają czas , to innym sposobem jest zaproszenie koleżanek na piżama- party. W szkole nie mamy czasu, cały czas są lekcje a taki wieczór wśród koleżanek lub tylko tej najbliższej to świetny sposób na rozmowy, zabawy czy nawet wspólne obejrzenie ulubionego filmu. Jeszcze do tego jakieś słodkości.

4. Jeżeli masz rodzeństwo to możemy wspólnie pobawić się w różne ciekawe zabawy.

5. Wiem, że jest dużo osób, które lubią czytać książkę. Ona jest niezawodna w spędzaniu wolnego czasu. Ja odwiedzam bibliotekę, wypożyczam ciekawą książkę i cały wieczór mnie nie ma. W tle cicha muzyka i nic więcej nie trzeba.

5. Wypożycz fajną książkę.

6. Ponagrywaj na tik toka.

7. Posłuchaj muzyki.

8.Włącz fajną muzykę i potańcz.

9. Zadzwoń do przyjaciółki i porozmawiaj z nią.

10. Zaproś do siebie koleżankę i poróbcie sobie różne  fryzury.

Oto moje sposoby na jesienne wieczory.

Weronika Rostkowska

Jak nie nudzić się w jesienne wieczory?

| Hobby | 0 Comments
About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>