Kolejna wizyta uczniów z „Erasmusa” już w grudniu [ENG]

Niedawno, bo miesiąc temu- w październiku- naszą szkołę odwiedziła grupa uczniów z Włoch, Portugalii, Turcji oraz Rumunii, w ramach projektu „Motivation III- Autonomy Enthusiastic Schools”. Było to nasze I lokalne spotkanie z młodzieżą zagraniczną w programie Erasmus+. Już niedługo, bo od 8 do 14 grudnia będziemy gościć kolejnych międzynarodowych uczniów!

Grudniowe spotkanie realizowane jest w projekcie „Using mobile apps in the learning process” (PL: Korzystanie z aplikacji mobilnych w procesie nauki). Wraz z jego rozpoczęciem naszą szkołę odwiedzą 4 grupy uczniów: z Turcji, Włoch, Macedonii Północnej oraz Portugalii.

Podczas pobytu uczestnicy wymienią się doświadczeniami z wykorzystywaniu aplikacji mobilnych w nauce, podczas przygotowanych prezentacji. Uczniowie podczas pracy w międzynarodowych grupach będą mieli możliwość rozwijać swoje umiejętności językowe i interpersonalne. Ponadto nasi goście zwiedzą naszą okolicę i niektóre polskie miasta.

English Version

Recently, a month ago, in October, a group of students from Italy, Portugal, Turkey and Romania visited our school as part of the „Motivation III – Autonomy Enthusiastic Schools” project. It was our first local meeting with foreign youth in the Erasmus+ programme. Soon, from 8th to 14th December we will host more international students!

The December meeting is being held in the project „Using mobile apps in the learning process”. At the beginning of the project, 4 groups of students from Turkey, Italy, North Macedonia and Portugal will visit our school.

During the stay, participants will exchange experiences in using mobile applications in learning, during the prepared presentations. Students will have the opportunity to develop their language and interpersonal skills while working in international groups. In addition, our guests will visit our area and some Polish cities.

Kolejna wizyta uczniów z „Erasmusa” już w grudniu [ENG]

| Wydarzenia | 0 Comments
About The Author
- Cześć, jestem Maks. Chodzę do klasy 8 w szkole podstawowej w Małkini. Jestem z-redaktorem naczelnym i grafikiem redakcji. Interesuję się popkulturą fantastyczną, i głównie takie artykuły znajdziecie na moim dwójeczkowym profilu!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>