Niezwykłe spotkanie z wychowankami Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Zuzeli

W dniu 10 grudnia 2019r. w naszej szkole odbyły się po raz 15 Mikołajki zorganizowane dla niepełnosprawnych dzieci z Ośrodka w Zuzeli. Przed nami było sporo przygotowań, nasza szkoła bardzo przykładała się do tego spotkania, chcieliśmy, żeby nasi goście jak najlepiej spędzili u nas czas.

Paczki, jak co roku przygotowują państwo Małgorzata i Krzysztof Ferenc. Nad całością czuwała pani Barbara Siwek, Marzena Rolek, Anna Brzózka i Joanna Sokołowska. Wolontariusze z klas 4-7 przygotowali część artystyczną i poczęstunek dla naszych gości. Na początku dziewczyny z klasy 6c zaprezentowały taniec hip-hop do obecnego hitu “Dance Monkey”, po czym wystąpiła grupa przedstawiająca skecz.

Uczniowie klas młodszych przedstawiali “Kaczkę Dziwaczkę. Przedstawienie wszystkim się podobało. Nie mogło zabraknąć piosenek świątecznych. Dziewczyny z klas starszych zatańczyły twista z oprawą muzyczną piosenki “Let’s twist again”. Później odwiedzili nas Mikołaje (chłopcy z klasy 6a -Kuba, Oskar i Filip) którzy rozdawali dzieciom paczki świąteczne oraz robili sobie z nimi zdjęcia. Widać było radość tych dzieci z otrzymanych paczek. Następnie zaproszono wszystkich na poczęstunek.

Na koniec całego spotkania, bawiliśmy się z dziećmi, przy muzyce. Trudno nam było się rozstać, ale wspólnie spędzony czas minął bardzo szybko. Zostaliśmy zaproszeni na bal karnawałowy do Ośrodka. Już nie możemy się doczekać kolejnego wspólnego spotkania.

Niezwykłe spotkanie z wychowankami Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Zuzeli

| Wydarzenia | 0 Comments
About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>